הדמיית מטבח - לתכנון ועיצוב מטבח מושלם | AVA STUDIO
43110
post-template-default,single,single-post,postid-43110,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.7,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-43265
הדמיית מטבח

הדמיית מטבח – לתכנון ועיצוב מטבח מושלם

בעת תכנון הבית החדש, ניתן להשתמש בתוכנה טכנולוגית המייצרת הדמיות פנים המבנה וגם הדמיית מטבח המבנה. 

בעזרת תכנת הדמיות לבתים, ניתן להפוך את כל חללי המבנה המתוכנן, משרטוט חד ממדי, למראה של החלל בדו-מימד או תלת-מימד. כך תשיגו מצב בו הבית והחלל המתוכנן ייראה בדיוק כמו שייראה כשתיכנסו אליו בעולם האמיתי, ובאותן פרופורציות. 

בעזרת הדמיות פנים ניתן לבדוק, להתלבט, לשנות בקלות את התכניות של חלוקת החללים הפנימיים ולמנוע טעויות בתכנון הבית, החדרים או המטבח. 

עם תכנת המחשב המייצרת, הדמיות לבתים, ניתן לייצר גם הדמיות פנים וגם הדמיית מטבח או כל חדר אחר. כך ניתן לראות ולבדוק, לתכנן ולעצב עוד הרבה אלמנטים נוספים המשלימים את מראה הבית הרצוי.

לדוגמא בעזרת הדמיית מטבח, ניתן לתכנן בדיוק וגם לבדוק את התכנון והעיצוב לגבי התאורה במטבח. התוכנה תראה בדיוק איך נופל האור בכל חדר בהתאם למקור שלו, כמו כניסת השמש מהחלון או איך התאורה המתוכננת מאירה את החדר, ואילו מקומות נותרים חשוכים. 

מאחר והמטבח הוא מקום בו התאורה העדיפה היא הרבה אור, כדי שהמטבח יהיה מואר, ניתן למנוע טעויות ולתכנן בעזרת הדמיית מטבח את התאורה המדויקת הנדרשת בכמות האור ובצורה הרצויה.

תכנון עיצוב הבית לא פחות חשוב

בעזרת הדמית הבית ופנים הבית על כל חדריו, ניתן וכדאי לבדוק מראש איך משתלב עיצוב הפנים של הבית עם הצבעים והתכנון. ניתן בכל עת לשנות צבע קירות, סוג ריצפה, גודל חלונות, וכל אלמנט בתכנון ועיצוב הבית

כך תוכלו עוד הרבה לפני שהודעתם לקבלן על תחילת הבניה, בקלות ובמהירות לתכנן את עיצוב הבית שלכם, עד לפרטים הקטנים ביותר. לדוגמא: ניתן לתכנן את הטקסטורה ואת צבע הקיר של כל חדר, ניתן לבחור ולשלב גוונים שונים של צבעים. לכל חדר גוון אחר, אם אתם אוהבים בית צבעוני.  

ניתן לתכנן את עיצוב הרצפה בכל חלל וחדר, ולראות במדויק איך תראה ריצפת אריחי קרמיקה גדולים במטבח, באמבטיה או בשירותים, או איך תראה ריצפת עץ בסלון. 

אפשר גם לשנות ולהחליף את הרצפה שבחרתם לראות בתוכנת התלת מימד ברצפה אחרת בגוונים אחרים ובטקסטורה שונה, הכול פשוט בלחיצת עכבר. בעצם השימוש בהדמיית פנים לעיצוב הבית אתם מקבלים יתרון גדול של אפשרות לבדוק, לראות ולהתלבט לגבי כל האלמנטים בעיצוב ותכנון הבית, עד לקבלת התוצאה הרצויה והמספקת שתשמח אתכם ותגרום לכם אושר והנאה עילאית בעת כניסתכם לבית החדש ובעיקר תמנע הפתעות לא נעימות. 

ומה עם עיצוב הריהוט?

בתכנון ועיצוב הבית וחללי הבית, תכנון הריהוט הוא חלק בלתי נפרד. חשוב ביותר שתהיו שלמים עם בחירת הריהוט לפני שמזמינים. בהדמיית הבית, תוכלו לראות בדיוק איך תראה הכניסה לביתכם, איך ייראה המטבח (מטבחי חוץ), איך ישתלב הריהוט בסלון, והיכן למקם אותו, ואיך ייראו חדרי הילדים, הארונות המיטות, בקיצור כל הריהוט שאתם מתכננים לעצב איתו את הבית יקבל נראות, כך שתוכלו לקבל החלטה מהירה ולמנוע טעויות. וכך גם לחסוך כסף רב.

ראו גם: הדמיות תלת מימד