הדמיות חוץ ופנים למתחם מגורים החדש ברמות יצחק ROTH.
43289
post-template-default,single,single-post,postid-43289,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.7,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-43265
ROTH.

ROTH.

ROTH.

פרויקט Roth נקרא על שמו של ראש המועצה הראשון של העיר נשר ,יצחק רוט, שעל שמו גם נקראת שכונת רמות יצחק, בצומת הרחובות החרוב והשיטה ורחוב השקמה.

בפרויקט ייבנו 226 דירות של ארבעה, חמישה ושישה חדרים, פנטהאוזים ודירות גן בשלושה בניינים.
בנוסף, יוקם מרכז מסחרי בשטח של 3500 מ”ר שיכלול את כל השירותים שמשפחות צריכות בחיי היומיום לרבות סופרמרקט, בנק, סופר פארם, בתי קפה, מסעדות, מעדניה וקופת חולים במרחק פסיעה מהבית.

ממשרד האדריכלים אמר קוריאל, שתכנן הפרויקט נמסר: “הפרויקט תוכנן להוות את מרכזה של השכונה, הדירות תוכננו בסטנדרט גבוה ובעיצוב האדריכלי מוקפד, עכשווי, מינימליסטי ונקי. הדירות מרווחות ומוארות באור טבעי ופונות לנוף פתוח של מפרץ חיפה, פארק הכרמל והעמקים.
כל אלה יחד, בשילוב עם מיקום מנצח, מאפשרים חווית מגורים ייחודית ואיכותית.

שכונת רמות יצחק בכלל ופרויקט Roth בפרט נהנים מגישה מהירה וקלה לעורקי התחבורה הראשיים בישראל.
כביש 6 החדש ומנהרות הכרמל ממוקמים במרחק של כשבע דקות נסיעה בלבד לנוסעים ברכב וממרכזית המפרץ המאגדת אוטובוסים, מטרוניות ורכבות לנוסעים בתחבורה ציבורית.

בנוסף, בעתיד הקרוב עתיד להסתיים פרויקט רכבל הכרמל שיחבר בין מפרץ חיפה להר הכרמל.
בנוסף, שכונת רמות יצחק ממוקמת בקרבתם של שני מוסדות השכלה מהגדולים והמובילים בישראל: אוניברסיטת חיפה והטכניון ומאפשרת גישה קלה ומהירה אליהם.

פרויקט 2020
אתר הפרויקט